goudelock
Mücadele karşılıklı basketlerle başladı. Real Madrid’de Campazzo, Olimpia Milan’da Micov ve Mbaye ön plana çıkarken televizyon molasına 14-14’lük beraberlikle girildi. Mola dönüşü de karşılıklı basketler devam etti. Real Madrid’de Doncic, Olimpia Milan’da Theodore skoru sırtlarken 1. periyot ev sahibi takımın 30-28’lik üstünlüğüyle sonuçlandı.

2. periyotta da tempo düşmedi. Real Madrid’de Randle, Olimpia Milan’da Goudelock ve Micov skor üretirken televizyon molasına konuk takımın 43-41’lik üstünlüğüyle girildi. Mola dönüşü Real Madrid pota altında Reyes, Olimpia Milan boyalı alanda Gudaitis’i iyi kullandı ve takımlar soyunma odasına 54-54’lük beraberlikle gitti.

3. periyot karşılıklı serilerle başladı. Olimpia Milan’ın 6-0’ına Doncic liderliğindeki Real Madrid 10-0 ile cevap verince Simone Pianigiani mola aldı. Olimpia Milan moladan iyi dönemedi ve Doncic’in serbest atış çizgisinden bulduğu isabetlerle Real Madrid seriyi 20-0’a taşıyıp farkı çift haneye çıkarınca Simone Pianigiani yine mola istedi. Olimpia Milan bu kez iyi reaksiyon gösterdi ve pota altında Gudaitis’i iyi kullanarak yakalanan 8-0’lık seri sonrası fark tek haneye inince Pablo Laso molasına başvurdu. Mola sonrası aradaki farkı koruyan Real Madrid son 10 dakikalık bölüme 81-74 önde girdi.

4. periyotta Real Madrid Causeur, Olimpia Milan Goudelock ile etkili olurken televizyon molasına ev sahibi takımın 90-84’lük üstünlüğüyle girildi. Kalan bölümde daha iyi savunma yapan ve farkı açan Real Madrid maçı 100-90’lık skorla kazandı.

Real Madrid 100-90 Olimpia Milan (Maç Özeti – VİDEO)