Bu sezon dip yapan New York Knicks, gözünü gelecek sezona çevirdi. Kulübün sahibi James Dolan, sezon sonunda ‘free agent’ olacak oyuncuları kadrolarına katmak istediklerini söyledi.

Kevin Durant ve Kyrie Irving’i istediği iddia edilen Knicks’in transfer politikası hakkında konuşan Dolan, ”Bakın size şunu söyeyeyim. New York, basketbolun cazibe merkezidir. Alınacak isimler hakkında bir sürü şey duyuyorum. İnsanlar soruyor. NBA kuralları yüzünden kimi alacağımızı söyleyemem ama sezon bitiminde çok çalışacağımızı söyleyebilirim.” dedi.

”BURASI NEW YORK, HERKES OYNAMAK İSTER”

Sezonun bitmesiyle birlikte serbest olacak oyuncular hakkında konuşan Dolan, ”Bence biz, serbest kalan oyuncular için doğru adresiz. Öncelikle burası New York. Herkes burada oynamak ister. Serbest oyuncular kazanmak ve iyi maaş almak ister. İkisini de vermeye hazırız. Kazanan bir takım inşa etmek için her şeyi yapacağız.” sözlerini kullandı.

New York Knicks’in sezon sonunda serbest kalacak Kevin Durant ve Kyrie Irving’i almak istediği biliniyor. Ayrıca Kawhi Leonard, Klay Thompson, Jimmy Butler, Kemba Walker ve DeMarcus Cousins gibi isimler sezon sonu ‘free agent’ olacak. (Sporx)