bjelica-lavine
NBA’de Utah Jazz’dan takım arkadaşları Ekpe Udoh ve Donovan Mitchell’ın ardından Minnesota Timberwolves’tan eski takım arkadaşları Nemanja Bjelica ve Zach LaVine’in de Belgrad’daki EuroLeague Final Four’unda olacakları belirtildi.

Turkish Airlines EuroLeague’de Final Four heyecanı yaşanıyor. Birçok önemli isim de bu heyecana ortak olmak adına Belgrad’ın yolunu tutacak.

Utah Jazz forması giyen Fenerbahçe Doğuş’un eski oyuncusu Ekpe Udoh, NBA’den takım arkadaşı Donovan Mitchell ile Final Four heyecanına ortak olacaklarını açıkladıktan sonra Fenerbahçe’nin bir başka eski oyuncusu Nemanja Bjelica da ülkesinde düzenlenen Final Four’da yerini alacağını açıkladı.

Bjelica, Final Four’a bir başka NBA yıldızı Minnesota Timberwolves’tan eski takım arkadaşı konumundaki şimdilerde Chicago Bulls forması giyen Zach LaVine ile birlikte Belgrad’da olacak.

Bjelica ve LaVine’in Final Four maçlarını salonda takip etmesi beklenirken yıldız oyuncular Cumartesi günü FanZone alanında da etkinliklere katılıp basketbolseverlerle bir araya gelecekler.