gentile
Olimpia Milano başkanı Livio Proli, problem çocuk Alessandro Gentile’nin kulüpteki geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu sezona İtalya’da Olimpia Milano’da başlayan ancak ondan sonra kulüple yaşadığı problemlerden dolayı Panathinaikos’a kiralanan fakat Yunan ekibinde de tutunamayan ve aynı sezon içinde 3.takımı olan Hapoel Jerusalem’e imza atan Gentile’nin geleceği hakkında başkan Livio Proli açıklamada bulundu.

Gelecek sezon için de Olimpia Milano ile kontratı bulunan Gentile hakkında başkan Proli, oyuncusunun geri dönmesini konuşmak için henüz erken olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Alessandro’nun bizimle 1 yıl daha kontratı var ve şu an hem mental hem de fiziksel olarak kendisini toparlamaya çalışıyor. Bu da önümüzdeki 2 ay içinde yapacaklarına bağlı olacak. Alessandro bizden biri ve bazı durumlardan dolayı takımdan ayrıldı ama hala onunla iyi ilişkilerimiz var. Bizim için uzun yıllar oynadı. Dönmesini konuşmak için çok erken ama onun bir oyuncumuz ve arkadaşımız olduğunu söylemek isterim.”