Los Angeles Lakers’ın efsanesi Kobe Bryant, yorgunluğu nedeniyle maçlara çıkmayan LeBron James’i eleştirdi.

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant, yeni kitabı “The Wizenard Series” piyasaya çıkmadan önce The Athletic’e konuştu.

Kobe Bryant le röportaj yapan The Athletic muhabiri Frank Isola, efsane yıldızın kendisine; “Los Angeles Lakers dışında bir yerde oynamayı hiç düşünmedim. Eğer, düşünseydim tek bir seçenek olurdu; New York Knicks.” dediğini iletti.

Kobe Bryant, LeBron James’in yorgunluk nedeniyle çıkmadığı maçlar sorulduğunda, “Benim bir maça çıkmamam için tek bir şey gerekiyordu, tıbben yürüyemeyecek durumda olmam. Çünkü, çocuklar ve aileler seni görmenin hayaliyle bilet satın alıyor. Seni izlemek istiyorlar. Zor yollardan para kazanıyor, tasarruf ediyor ve izlemeye geliyorlar. Eğer yürüyebilecek durumdaysan, o maça çıkacaksın ve en iyi performansını göstereceksin.” cevabını verdi.

Giannis’in maçlardan 90 dakika önce parkeye gelip antrenmanlar yapmasıyla ilgili olarak Kobe, “Buraya nasıl geldiği belli oluyor. Bunu duyduğuma şaşırmadım. Mentalitesini ve her zaman daha ileriye gideceğini anlıyoruz. Giannis, böyle devam ederse hep ileriye doğru gider.” diyerek sözlerini noktaladı. (Sporx)