fenerbahçe ülker arena taraftar sarı tribün
Fenerbahçe Panathinaikos maçının bilet satışı hakkında yeni bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada Ülker Sports Arena bilet gişesinden gerçekleştirilen bilet satışlarının bu akşam saat 21:30’a kadar, yarın da maç saatine kadar devam edeceği duyuruldu. Öte yandan Ülker Sports Arena’da açılacak yeni bir gişeden Fenerbahçe Spor Kulübü üyeleri için bilet satışı yapılacağı ve bu bilet satışının saat 10:00’da başlayıp maç saatine kadar süreceği duyuruldu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın 25 Nisan Salı günü 20:45’te Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da Yunanistan’ın Panathinaikos Superfoods takımıyla oynayacağı Play-off serisi 3. maçın biletlerinin satışı sürüyor.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena bilet gişesinden gerçekleştirilen bilet satışları; bu akşam saat 21.30’a kadar, yarın da maç saatine kadar devam edecektir.

Ayrıca Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da açılacak yeni bir gişeden Fenerbahçe Spor Kulübü Üyeleri için bilet satışları yapılacak. Bilet satışları, saat 10.00’da başlayacak ve maç saatine kadar sürecek.

Üyelerimiz ve taraftarlarımız biletlerini üye kartlarını ya da kimliklerini ibraz ederek alabileceklerdir. Her kişi bir bilet alma hakkına sahip olacaktır.

Karşılaşmanın bilet satışı, son dönemde yoğun olarak yapılan sahte bilet satışı ve karaborsa bilet satışlarının önlenmesi adına alınan tedbirler kapsamında, yalnızca Fenerbahçe Ülker Sports Arena bilet gişesinden, kişi başı bir bilet alınabilecek şekilde yapılacak. Bilet almak isteyen taraftarlarımıza, TC Kimlik Numaralarının yer aldığı kimlik fotokopileri ibrazı karşılığında bilet temini sağlanacaktır. Bu nedenle, bilet almak isteyen taraftarlarımızın yanlarında kimlik fotokopilerini getirmeleri gerekmektedir. Satılan her biletin üstünde, bilet alımı yapan taraftarlarımıza ait isim ve TC Kimlik Numarası bilgisi yer alacak ve bilet alarak salona giriş yapmak isteyen taraftarlarımıza, salon girişinde bilet ve kimlik kontrolleri yapılacak, bilet üzerindeki isim ve kimliği örtüşmeyen taraftarlar içeri alınmayacaktır.

Müsabakanın bilet satış fiyatları ise şu şekildedir:

Kat 1: 253 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 2: 154 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 3: 132 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 4: 121 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 5: 110 TL
Kat 6: 99 TL
Kat 7: 88 TL