fenerbahçe ülker arena taraftar sarı tribün
Fenerbahçe erkek basketbol kombine satışlarında tarihi rekor…

Fenerbahçe erkek basketbol takımının 2017-2018 sezonu Basketbol Süper Ligi ve Euroleague maçlarında geçerli olacak kombine kartlarının genel satışı devam ediyor.

Kombine yenileme ve genel satış sürecinde bugüne dek 6601 sayısına ulaşılmış ve bu sayı, ülke basketbol tarihi için yeni bir rekor olarak kayıtlara geçmiştir.

Kombine satış sürecinde şu ana kadar Saha İçi 1. Sıra, Kategori 1, Kategori 2, Kategori 3 ve Kategori 4 bölümlerine ait tüm yerler tükenmiştir.

Kombine kart satışlarına, Ramazan Bayramı boyunca 24 Haziran tarihinden itibaren ara verilecek ve satışlar 28 Haziran itibariyle yeniden başlayacaktır.

2017-2018 sezonu kombine kart satışları, her taraftarın en fazla bir kombine karta sahip olabileceği şekilde yapılacaktır. Başkası adına kombine alımı yapacak kişiler, kombinenin asıl sahibi olacak kişinin kimlik fotokopisi, cep telefonu numarası ile e-posta ve fatura adresini ibraz etmesi zorunludur.

Kombine satış sürecinde çalışma saatleri 10.00-19.00 arasıdır.

Kombine satış merkezi, Fenerbahçe Ülker Sports Arena batı bilet satış gişesinde olacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü divan, kongre ve temsilci üyelerine kişi başı bir koltuk olmak üzere genel satışta %10 indirim uygulanacaktır.