ülker arena fenerbahçe taraftar
Fenerbahçe – Beşiktaş Sompo Japan maçının biletleri satışa çıkıyor.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play-Off final serisinin ilk 2 maçında Fenerbahçe, Ülker Arena’da Beşiktaş Sompo Japan’ı ağırlayacak. Konu hakkında Fenerbahçe’nin yaptığı açıklama ve bilet fiyatları şu şekilde:

“Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Beşiktaş Sompo Japan ile oynayacağı Spor Toto Basketbol Süper Ligi Play-off final serisi 1. ve 2. maçlarının bilet satışı 7 Haziran Çarşamba günü (bugün) 15:00 itibariyle başlıyor. Serinin birinci maçı 9 Haziran Cuma günü 20:00’de, ikinci mücadelesi ise 11 Haziran Pazar günü 18:00’de Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynanacaktır.

Fenerbahçe-Beşiktaş Sompo Japan Play-off final serisinde dört galibiyet alan takım, şampiyonluğunu ilan edecek. Serinin ilk iki karşılaşması Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynanacak. Üçüncü ve dördüncü mücadelelere ise Akatlar Spor Salonu ev sahipliği yapacak. Gerekmesi durumunda beşinci maç Fenerbahçe Ülker Arena’da, altıncı maç Akatlar Spor Salonu’nda, yedinci maç ise Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynanacak.

Fenerbahçe-Beşiktaş Sompo Japan, Spor Toto Basketbol Süper Ligi final serisinin ilk iki karşılaşmasının bilet satışları aynı gün başlayacak olup, aşağıda belirtilen fiyatlar üzerinden her bir maç için ayrı olarak satış yapılacaktır.

Karşılaşmaların biletlerine ilişkin detaylı satış planı şu şekildedir:

7 Haziran Çarşamba (Saat 15:00 itibariyle): Kongre üyeleri (Limit 3 bilet), Taraftar Kart (Limit 3 bilet), Fenercell kullanıcıları (Limit 3 bilet)

8 Haziran Perşembe  – Genel satış

Fenerbahçe-Beşiktaş Sompo Japan maçı bilet fiyatları (Biletix hizmet bedeli dahil, tek maçlık fiyatlar):

Saha içi G sırası: 850 TL (yemek dahil – kombine dolayısıyla tükenmiştir)

Saha içi B-E-H sıraları 750 TL (yemek dahil)
Saha içi C-F-J sıraları 675 TL (yemek dahil)
345 (Açık Loca): 275 TL (yemek dahil)
Kat 1 – 198 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 2 – 165 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 3 – 132 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 4 – 99 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 5 – 77 TL
Kat 6 – 66 TL
Kat 7 – 55 TL”