dunston
Bryant Dunston Anadolu Efes’teki geleceği hakkında açıklama yaptı!

Anadolu Efes’teki sözleşmesi bu sezon sonunda sona erecek olan Bryant Dunston geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Euroleague Play-Off serisinin 5.maçında Yunanistan’da Olympiakos ile karşılaşan ve bu karşılaşmanın ardından Yunan basınına bir röportaj veren Dunston, Anadolu Efes’teki geleceği hakkında da açıklamalarda bulundu. Performansıyla taraftarın en sevdiği oyuncuların başında gelen ABD’li pivot konu hakkında şunları söyledi:

‘Kararımı yazın vereceğim, şu an herşey mümkün’

“Gelecek sezonu çok fazla düşünmüyorum. Efes ile olan kontratım bitiyor, evet. Her zaman yaptığım gibi kararımı yazın vereceğim. Bana resmi bir teklif yaptılar. Menajerimle bu teklifi yazın değerlendireceğim ve bir sonraki adıma karar vereceğiz.”

Tekrar Yunanistan’a dönüp dönmeyeceği sorusuna ise Dunston şu cevabı verdi: “Şu an herşey mümkün. Kontratım bittiğinde seçenekleri göreceğiz. Kendim için en iyisine karar vereceğim. Şu an için yapacak çok işimiz, oynayacak basketbol ve konsantre olacak sezonu geri kalanı var.”

Alper Yılmaz görüşmeler olumlu devam ediyor demişti

Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz ise 2 hafta önce yaptığı açıklamada, Dunston’ı takımda tutmak istediklerini ve görüşmelerin olumlu devam ettiğini ancak netleşen bir durumun olmadığını söylemişti.