Samhan
Trabzonspor Medical Park’ı reddetti, Belçika Ligi’ne gidiyor.

Omar Samhan tercihini Leuven’den yana kullandı

David Pick, geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’un Mısırlı pivot Omar Samhan ile ilgilendiğini yazmıştı. Bugün ise Samhan’ın Trabzon temsilcisini reddettiğini ve Belçika Basketbol Ligi takımlarından Leuven Bears ile anlaşmaya vardığını yazdı.

Pivot transferi için başka adaylar…

Andrija Stipanovic ile yollarını ayıran ve Omar Samhan transferinde mutlu sona ulaşamayan Trabzonspor Medical Park’ın pivot transferi için başka adaylara yönelmesi bekleniyor. Trabzonspor daha önce Julian Wright, Stefan Moody, Dusan Cantekin, Kristijan Nikolov, Erol Can Çinko ve Ozan Anton Odabaşı ile anlaşma sağlamıştı.

3 takviye daha yapılacak

Trabzonspor Medical Park Genel Menajeri Nihat Mala, geçtiğimiz günlerde “”Bazarevich’in oynatacağı basketbol ve istediği oyuncular doğrultusunda takım kurmaya çalıştık. Mevcut kadromuza 3 tane daha ABD’li veya Rus yabancı takviyesi yapacağız. Baktığımızda diğer takımlar kadrolarını neredeyse tamamladı, biz Trabzonspor Medical Park transfer için biraz geç kalmış gibi görünüyoruz. Gerçekleştirebilirsek 3 oyuncu takviye edeceğiz. Eğer bu iş olumlu sonuçlanmazsa normal transfer piyasasına yönelip oyuncu bakmaya başlayacağız.” ifadelerini kullanmıştı.