can-topsakal
Galatasaray Odeabank kombine satışlarında son durumu Can Topsakal açıkladı.

Galatasaray Odeabank, Nesine.com ile forma sırt sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türk Telekom Arena’da gerçekleştirilen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Can Topsakal, Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, Galatasaray Odeabank Takım Kaptanı Sinan Güler, Galatasaray Odeabank oyuncusu Vladimir Micov ile Nesine.com Yönetim Kurulu Başkanı Halit Gülbakanoğlu katıldı.

“4750 kombine sattık, hedef 7 bin”

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Can Topsakal, imza töreni öncesi yaptığı konuşmada, “Yeni sezona yenilenen kadro ile başlıyoruz. Geçen sezonu Eurocup ile tamamladık. Gururluyuz ve daha büyük hedeflere Nesine.com ailesiyle koşacağımızı biliyoruz. Galatasaray geçen sezon Eurocup zaferine 6 milyon Dolar ile ulaşmıştı. Bu sene bu bütçeyi 9 milyon Dolar’a çıkardık. Önemli oyuncularımızı elimizde tuttuk. Eurocup zaferini bize getiren Ergin Ataman hocamıza, oyuncularımıza ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu sene kombine satışlarımız iyi gidiyor, taraftarımızın desteğine de güveniyoruz” şeklinde konuştu. Can Topsakal, soru-cevap bölümünde ise kombine satışlarının iyi gittiğini şimdiye kadar 4750 kombine satıldığını ve hedefin 7 bin olduğunu söyledi.

“Hedeflerimize yaklaştık”

Galatasaray Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, anlaşma sonrası yaptığı açıklamada, “Bu anlaşmadan gurur duyuyoruz. Galatasaray her zaman ilklerin takımı. Sponsorlukta da öncü adımları biz atıyoruz. Gönül ister ki çok daha fazla sponsorluğumuz olsun. Hedeflerimize yaklaştık. Halen biraz eksiğimiz var. Kadın takımımız için sponsor arayışımız var. Galatasaray markasına yakışacak bir işbirliği istiyoruz. Nesine.com’a da bugünkü anlaşma için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.