Paylaş

ergin-ataman
Galatasaray Odeabank, Nesine.com ile forma sırt sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türk Telekom Arena’da gerçekleştirilen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Can Topsakal, Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, Galatasaray Odeabank Takım Kaptanı Sinan Güler, Galatasaray Odeabank oyuncusu Vladimir Micov ile Nesine.com Yönetim Kurulu Başkanı Halit Gülbakanoğlu katıldı.

“Bütçemizde ciddi bir artış oldu”

Galatasaray Odeabank baş antrönürü Ergin Ataman konuşmasına “Euroleague’e son Eurocup şampiyonu unvanıyla başlayacağız” diyerek başladı. Ataman “Yeni bir sezon başlıyor. Çok zorlu bir sene olacağı kesin. Türkiye Ligi artık zor ve değerli lig haline geldi. Zaten ülke olarak 4 takımla Euroleague’de mücadele ediyoruz. Kadromuzda revizyon yaptık. Geçen yıldan 5 oyuncumuz kaldı, 10 oyuncu ilave ettik. Kapasiteli ve derin bir kadro oluşturduk. Normal sezonda 60, play-off ve kupalar eklenince 80’e yakın maç oynayacağız. Bütçemizde ciddi bir artış oldu. Bu konuda başkanımız Dursun Özbek ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Ataman ayrıca, sponsorların, taraftar desteğinin, kombine gelirlerinin, yayın ve İddaa gelirlerinin yönetime yük getirmeden istikrarı sağlayacağının altını çizdi.

“Üst oynayanlar kaybedebilir”

Ergin Ataman ayrıca “Galatasaray çok sayı atan ama çok da sayı yiyen bir takım. Savunmadan memnun musunuz? İddaa oynayanlar üst mü oynasın?” sorusuna, “Resmi maçlar başlayınca taktiksel uygulamalarla yediğimiz sayıyı aşağı çekeceğiz. Üst oynayanlar kaybedebilir.” şeklinde yanıtladı.