a-milli-bilet
A Milli erkek takımımızın Ukrayna ve İsveç maçlarının biletleri satışa çıktı.

A Milli Erkek Takımımızın 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası Elemeleri kapsamında 28 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde Ankara Spor Salonu’nda oynayacağı karşılaşmaların biletleri satışa çıktı.

Çin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Dünya Kupası’na katılabilmek için A Milli Erkek Takımımız, 28 Haziran Perşembe günü Ukrayna ve 1 Temmuz Pazar günü de İsveç ile karşılaşacak.

A Milli Erkek Takımımız ile Ukrayna, 28 Haziran Perşembe günü Ankara Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek. Saat 20:00’de başlayacak karşılaşmanın biletlerini basketbol severler, Mobilet’ten 15 TL’den başlayan fiyatlar karşılığında temin edebilirler.

A Milli Erkek Takımımız ayrıca, 1 Temmuz Pazar günü yine Ankara Spor Salonu’nun ev sahipliğinde İsveç ile karşı karşıya gelecek. Saat 18:00’de başlayacak karşılaşmanın biletleri 15 TL’den başlayan fiyatlarla Mobilet’ten basketbol severlere sunulacak.

FIBA Basketbol Dünya Kupası Elemeleri’nde mücadele eden A Milli Erkek Takımımızın Ukrayna ile oynayacağı karşılaşmaya bilet satın almak için tıklayınız

A Milli Erkek Takımımızın İsveç ile oynayacağı karşılaşmaya bilet satın almak için tıklayınız