anadolu efes taraftar
Anadolu Efes Spor Kulübü, 2017-2018 sezonu kombinelerini www.tixbox.com.tr üzerinden ve maç günleri Abdi İpekçi Spor Salonu’nda açılan TIXBOX stantlarında satışa sundu. Mevcut sezonda kombine sahibi olan taraftarlar, 26 Mart’a kadar sürecek yenileme döneminde kombinelerini herkesten önce satın alabilecek. Yenileme yapan taraftarların yanı sıra genel satış döneminde 30 Haziran’a kadar seçili tribün kategorilerinden kombine satın alan taraftarlar da çok özel hediyelerin sahibi olacak. Ayrıca Anadolu Efes Fan Club üyeleri, tüm tribün kategorilerindeki kombine alımlarında yüzde 20 indirimden faydalanabilecek.

Genel kombine satış dönemi 29 Mart’ta başlayacak

Anadolu Efes partnerlerinin eğlenceli etkinlikler ve sürprizler gerçekleştirdiği, kulüp maskotu Çaylak ve Anadolu Efes Kızları’nın benzersiz performanslarıyla renk kattığı, Anadolu Efes’in Sesi Mustafa Özben’in de coşkulu anonslarıyla heyecan yarattığı Anadolu Efes maçları, basketbolseverlere 2017-2018 sezonunda da unutulmaz anlar yaşatacak.

Mevcut sezonda kombine sahibi olan basketbolseverler için 26 Mart’a kadar sürecek kombine yenileme döneminin ardından tüm basketbolseverler için genel satışlar 29 Mart Çarşamba günü başlayacak.

Kombinelerini yenileyen taraftarların yanı sıra genel satış dönemi içerisinde 30 Haziran’a kadar P1 – P2 – S1 ve S2 kategorilerinden kombine alarak “hızlı hücum yapan” taraftarlar da maç formaları ve lisanslı Anadolu Efes şapkaları gibi hediyeler kazanacak.

Yeni sezon kombineleri tixbox.com.tr ve TIXBOX gişelerinde

Ayrıca Anadolu Efes taraftarları, yeni sezon kombinelerini kolaylıkla satın alabilecek.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün biletleme operasyonlarından sorumlu partneri TIXBOX’ın internet sitesiwww.tixbox.com.tr üzerinden satın alma yapabilecek olan taraftarlar, ayrıca maç günlerinde Abdi İpekçi Spor Salonu’nda kurulan TIXBOX stantlarından da diledikleri kategorilerin kombinelerine ulaşabilecek.

Anadolu Spor Kulübü Mobil Uygulaması kullanıcıları olan Fan Club üyeleri ise tüm kombine satış dönemlerinde yüzde 20 indirimden faydalanabilecek.

Anadolu Efes’in 2017-2018 sezonu kombine fiyatları ve basketbolseverlere yönelik hediyeleri ise şu şekilde:

Kategori                              Kombine Fiyatı                %20 İndirimli                    Hediye

P1                                          4500 TL                                 3600 TL                 adidas Orijinal Beyaz Forma
P2                                          3750 TL                                 3000 TL                 adidas Orijinal Beyaz Forma
S1                                          2250 TL                                 1800 TL                 adidas Taraftar Mavi Forma
S2                                          1400 TL                                 1120 TL                 New Era A.Efes Şapka
T1                                          975 TL                                   780 TL
T2                                          550 TL                                   440 TL
T4                                          200 TL                                   160 TL

Bu tribün kategorileri haricindeki bölümler için kombine satışı yapılmayacak.